کنتور التراسونیک مدل USF-200

کنتور التراسونیک مدل USF-200
کنتور التراسونیک مدل USF-200

مشخصات دستگاه :

 

فلومتر التراسونیک Ultrasonic Flowmeter یا کنتور الکترومغناطیسی برای تعیین سرعت جریان سیال در یک لوله از امواج صوتی استفاده میکند. در مواقعی که جریانی وجود ندارد، فرکانس امواج التراسونیک به یک لوله انتقال پیدا میکند. و بازتاب آن نسبت به مایع سیال یکسان است. در زمان جریان، فرکانس موج بازتاب شده به خاطر تاثیر داپلر متفاوت میباشد. زمانی که سیال سریعتر حرکت کند، تغییر فرکانس به طور خطی افزایش پیدا میکند. فرستنده سیگنالها را از امواج منتقل شده و بازتاب آن به جریان درمی آورد تا سرعت جریان را تعیین کند.

فلومتر التراسونیک یا کنتور الکترومغناطیسی، امواج التراسونیک را بین مبدلها در سمت بالا و پایین لوله میفرستد و دریافت میکند. در بخشهایی که جریانی وجود ندارد، حرکت جریان بالا و پایین در بین مبدلها به یک اندازه طول میکشد. در زمان جریان، موج بالایی کندتر حرکت میکند و نسبت به موج پایینی زمان بیشتری میگیرد و سریعتر حرکت میکند. کنتور الکترومغناطیسی در انواع مختلف مانند فلومتر التراسونیک پرتابل، گاز،مایع و آب ساخته می شود. شرکت نواندیشان صنعت الکترونیک داتیس نماینده فروش دبی سنج التراسونیک برندهای اندرس هاوزر، روزمونت و دیگر برندها، در تهران و شهرستان ها می باشد.

برای خرید کنتور التراسونیک مدل USF-200 و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت با کارشناسان ما در شرکت نواندیشان صنعت الکترونیک داتیس تماس بگیرید.

 

بیشتر بدانید …

 

اطلاعات فنی کنتور التراسونیک مدل USF-200 :

ارتفاع سنج LEVEL METER
فشار سنج و RTU باطری بیس 
فهرست