فلومتر التراسونیک FlowmeterUltrasonic

فلومتر التراسونیک پرتابل
فلومتر آلتراسونیک ثابت (دیواری)
فلومتر آلتراسونیک DT868
فلومتر التراسونیک پرتابل

اطلاعات دستگاه :

فلومتر التراسونیک FlowmeterUltrasonic یا دبی سنج التراسونیک برای تعیین سرعت جریان سیال در یک لوله از امواج صوتی استفاده میکند. در مواقعی که جریانی وجود ندارد، فرکانس امواج التراسونیک به یک لوله انتقال پیدا میکند. و بازتاب آن نسبت به مایع سیال یکسان است. در زمان جریان، فرکانس موج بازتاب شده به خاطر تاثیر داپلر متفاوت میباشد. زمانی که سیال سریعتر حرکت کند، تغییر فرکانس به طور خطی افزایش پیدا میکند. فرستنده سیگنالها را از امواج منتقل شده و بازتاب آن به جریان درمی آورد تا سرعت جریان را تعیین کند.

فلومتر التراسونیک FlowmeterUltrasonic یادبی سنج التراسونیک امواج التراسونیک را بین مبدلها در سمت بالا و پایین لوله میفرستد و دریافت میکند. در بخشهایی که جریانی وجود ندارد، حرکت جریان بالا و پایین در بین مبدلها به یک اندازه طول میکشد. در زمان جریان، موج بالایی کندتر حرکت میکند و نسبت به موج پایینی زمان بیشتری میگیرد و سریعتر حرکت میکند. فلومتر التراسونیک یا دبی سنج التراسونیک در انواع مختلف مانند :

فلومتر التراسونیک پرتابل،DT868،گاز،مایع و آب و فلومتر ثابت دیواری ساخته می شود.

شرکت نواندیشان صنعت الکترونیک داتیس نماینده فروش دبی سنج التراسونیک برندهای اندرس هاوزر، روزمونت و دیگر برندها، در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خریدفلومتر التراسونیک و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت با کارشناسان ما در شرکت نواندیشان صنعت الکترونیک داتیس تماس بگیرید.

 

فلومتر التراسونیک گاز Gas Ultrasonic flowmeter
دبی سنج التراسونیک ULTRASONIC FLOWMETER
فهرست