فشار سنج و RTU باطری بیس 

فشار سنج و RTU باطری بیس 
فشار سنج و RTU باطری بیس 

مشخصات دستگاه :

 

در سال های اخیر افزایش نیاز به سیستم های اندازه گیری و ارسال و یا جمع آوری اطلاعات موجب گردیده است تا ارگان های دولتی و یا خصوصی به دنبال دستگاه هایی با قابلیت های بالا ، امکان ارسال اطلاعات با پروتکل های امن و امکان کار با برق و یا باطری برای مدت طولانی باشند.
به همین منظور شرکت نواندیشان صنعت الکترونیک داتیس شروع به طراحی و ساخت سیستم های ارسال اطلاعات باطری بیس نموده است. این فشار سنج و RTU باطری بیس دارای ورودی و خروجی های دیجیتال و آنالوگ می باشد. به عنوان سیستم های جمع آوری و ارسال اطلاعات مورد استفاده قرار میگیرد.به عنوان فشارسنجها و یا ارتفاع سنجهای باطری بیس مورد استفاده قرار میگیرد.
در نمونه های فشارسنج این دستگاه، سنسور فشار در داخل قاب فلزی نصب می گردد.امکان کار به صورت پرتابل را برای کاربر فراهم می نماید.در طراحی و ساخت این دستگاه ها از ال سی دی های فوق کم مصرف استفاده شده .کاربر میتواند در صورت نیاز به صورت محلی داده های قرائت شده را مشاهده نماید.
این دستگاه دارای یک نرم افزار پیشرفته تحت ویندوز جهت پروگرم کردن و قرائت داده می باشد و کاربر می تواند از طریق کامپیوتر تنظیمات دستگاه از قبیل فاصله زمانی های قرائت، زمان های ارسال داده ها از طریق GSM/GPRS، تاریخ و ساعت دستگاه را تنظیم نماید و یا داده های ذخیره شده در رم داخلی دستگا ها را قرائت نماید.

برای خرید فشار سنج و RTU باطری بیس  و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت با کارشناسان ما در شرکت نواندیشان صنعت الکترونیک داتیس تماس بگیرید.

 

– دارای GSM/GPRS
– دارای ال سی دی سگمنتی
– دارای رم داخلی با قابلی قرائت و ذخیره سازی داده تا ۵۰۰۰۰۰ داده
– دارای ساعت داخلی
– دارای باطری داخلی با طول عمر ۴-۷ سال
– دارای سنسور فشار داخلی برای دستگاه های فشارسنج
– امکان افزودن RS485
– دارای نرم افزار کامپیوتری جهت انجام تنظیمات و قرائت داده ها
– دمای کاری از -۳۰ تا ۷۰ درجه سانتیگراد
– قابل ارائه در دو قاب فلزی و یا پلاستکی با IP67

کنتور التراسونیک مدل USF-200
فشار سنج
فهرست